Referenzen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque pretium, nisi ut volutpat mollis, leo risus interdum arcu, eget facilisis quam felis id mauris. Ut convallis, lacus nec ornare volutpat, velit turpis scelerisque purus, quis mollis velit purus ac massa. Fusce quis urna metus. Donec et lacus et sem lacinia cursus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque pretium, nisi ut volutpat mollis, leo risus interdum arcu, eget facilisis quam felis id mauris. Ut convallis, lacus nec ornare volutpat, velit turpis scelerisque purus, quis mollis velit purus ac massa. Fusce quis urna metus. Donec et lacus et sem lacinia cursus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque pretium, nisi ut volutpat mollis, leo risus interdum arcu, eget facilisis quam felis id mauris. Ut convallis, lacus nec ornare volutpat, velit turpis scelerisque purus, quis mollis velit purus ac massa. Fusce quis urna metus. Donec et lacus et sem lacinia cursus.

– Achim Sam (Ernährungscoach & Comedian) www.achimsam.de
– Ausbilder Schmidt (Comedian) www.ausbilder-schmidt.de
– Alfons (Comedy) www.alfons-fragt.de
– Anka Zink (Kabarett) www.ankazink.de
– Annamateur (Musik Comedy) www.anna-mateur.de
– Arthur Senkrecht
– Barbara Stucky (Musik, Schweiz) www.barbarastucky.ch
– Bernd Gieseking
– Brasilectro 3 (Lounge-Musik)
– Bülent Ceylan (Comedy) www.buelent-ceylan.de
– Bodo Wartke (Musikkabarett) www.bodowartke.de
– C. Heiland (Musikcomedy) www.c-heiland.de
– Carrington-Brown (Musikcomedy) www.carrington-brown.com
– Chaostheater Oropax (Comedy) www.oropax.de
– Chrissie Illing (Comedy, England) www.theatertransfer.de
– Chin Meyer (Kabarett) www.chin-meyer.de
– David Leukert (Kabarett) www.davidleukert.de
– Der Unglaubliche Heinz (Musikcomedy) www.derunglaublicheheinz.de
– Die 6 Zylinder (A Cappella) www.6-zylinder.de
– Die Feisten (A Cappella) www.diefeisten.de
– Die FÜENF (A Cappella) www.fuenf.com
– Die Rockys (Musikcomedy) www.die-rockys.de
– Dr. Carsten Lekutat (Comedy) www.carsten-lekutat.com
– Dr. Eckart von Hirschhausen (Comedy) www.hirschhausen.com
– Emma Rönnebeck (Comedian) www.emmaroennebeck.de
– Faberhaft Guth, www.faberhaftguth.de
– Florian Schröder (Comedy ) www.florian-schroeder.com
– Gayle Tufts (Misk Comedy) www.gayle-tufts.de
– Gogol & Mäx www.gogolmaex.de
– Hans Hermann Thielke (Comedy) www.hans-hermann-thielke.de
– HISS (Folk-Rock-Polka) www.hiss.net
– INtrmzzo (A Capella Band, Holland) www.intrmzzo.com
– Jess Jochimsen (Comedian) www.jessjochimsen.de
– Jochen Busse
– Johanna Zeul
– Kai Spitzl (Kabarett) www.spitzl-kabarett.de
– Kurt Krömer (Comedian) www.kurtkroemer.de
– Paradise Road (Latino Musical) www.paradieseroad.com
– Lenard Streicher & Band (Musik) www.lenardstreicher.de
– Leo Bassi (KabarettComedy, Italien) www.leobassi.com
– Mario Barth (Comedy) www.mario-barth.de
– Maria Vollmer
– Marius Jung (Musikcomedy) www.mariusjung.de
– Mark Britton (Comedy, England) www.theatertransfer.de
– Marko Tschirpke
– Martin O. (Musik, Schweiz), www.martin-o.ch
– Max Raabe (Musik) www.palast-orchester.de
– Michael Genähr (Kabarett) www.genaehr.de
– Michael Hatzius (Die Echse) www.michaelhatzius.net
– Michael Krebs (Musikcomedy) www.michaelkrebs.de
– Michael Martin (Fotograf) www.michael-martin.de
– Michl Müller (Comedy) www.michl-mueller.de
– Minibeat (Musik) www.vetterschoebel.de
– Murat Topal (Comedy) www.murattopal.de
– Nickelodeon (Comedy)
– Nightwash- die 3 Comedians (Comedy) www.nightwash.de
– Nils Heinrich
– Olaf Schubert (Kabarett-Comedy) www.olaf-schubert.de
– Otto Kuhnle (Comedy) www.ottokuhnle.de
– Oropax (Comedy) www.oropax.de
– Platypus Theater (Jugendtheater, Englisch) www.platypus-theater.de
– Reiner Kröhnert (Kabarett) www.reiner-kroehnert.de
– Schwarz-Blond
– Sebastian Krämer
– Sebastian Reich (Bauchredner & Comedian) www.sebastian-reich.de
– Shumei Taiko Ensenble (Taiko Trommler, Japan) www.shumeitaiko.org
– Suchtpotenzial (Musik-Comedy) www.suchtpotenzial.com
– Starbugs (Comedy, Schweiz) www.starbugs-comedy.ch
– Stoppok (Folk und Rock) www.stoppok.com
– Sweet Soul Music Revue (Musik Revue) www.sweetsoulmusicrevue.com
– The Magnets (A Cappella, England) www.themagnets.com
– Think- Theatre (Edutainment Ensemble) www.thinktheatre.de
– Thomas Reis (Kabarett) www.theatertransfer.de
– Ulan & Bator (Kabarett) www.ulanundbator.de
– Uli Masuth (Kabarett) www.kabarett-musik.de
– Vida Argentino Show www.vida.show.com
– Weiberpower Pur www.heidrunabels.de/kuenstler/weiberpower-pur
– Amphitheater Schloss Phillippsruhe, Hanau www.cultureclub-hanau.de
– A-Rosa Kreuzfahrten und Resorts
– Babylon Berlin Mitte www.babylonberlin.de
– Bar Jeder Vernunft, Berlin www.bar-jeder- vernunft.de
– BKA Berlin www.bka-theater.de
– Buchbox Berlin www.buchboxberlin.de
– Café- Bar Central Hanau www.hanau.de
– Châlet Suisse Berlin www.opera-mortale.de
– Comedy Club Kookaburra, Berlin www.comedyclub.de
– Comödienhaus Wihelmsbad Hanau www.hanau.de
– Congress Park Hanau www.hanau.de
– Culture Club Hanau www.cultureclub-hanau.de
– Frankfurter Oper Frankfurt www.oper-frankfurt.de
– Fronhof Hanau www.hanau.de
– Haus der Kulturen der Welt, Berlin www.haus-der- kulturen.de
– Arosa Spa Resort Bad Saarow www.seelive.de
– Hotel in Travemünde www.seelive.de
– JJs Im Stilwerk www.stilwerk.de
– Kesselhaus Berlin www.kesseslhaus-berlin.de
– Kult.urCafé Amadeo Hanau www.hanau.de
– MS Aida www.seelive.de
– MS Arosa www.a-rosa.de
– Mehringhoftheater www.mehringhoftheater.de
– Quatsch Comedy Club www.quatschcomedyclub.de
– Taz- Salon www.bar-jeder- vernunft.de
– Tränenpalast Berlin www.traenenpalast.de
– Ufa Fabrik www.ufafabrik.de
– Universal Hall Berlin www.universalhall.de
– Wintergarten Berlin www.wintergarten-variete.de
– Wühlmäuse Berlin www.wuehlmaeuse.de
– Berlin Lacht Festival www.berlin-lacht.de
– BMG Ariola www.ariola.de
– Beta Systems www.betasystems.de
– Centro Delfino www.centro-delfino.de
– CineStar www.cinestar.de
– FIFA Fussball Globus www.worldcupfifa.com
– Kriminalmenü www.kriminalmenue.de
– M Street Mediennetzwerk www.mstreet-berlin.de
– Nachtschicht Berlin www.nachtschicht-berlin.de
– Stummfilmkonzerte Stephan von Bothmer www.stummfilmkonzerte.de
– United Slapstick Show www.united-slaptick.de
– Westspiel GmbH www.westspiel.de
– Woche der Zukunftsfähigkeit, Berlin www.woche-der- zukunftsfaehigkeit.de